AeroStar Poland

AeroStar to dynamicznie rozwijająca się firma produkująca centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne oraz  systemy chłodzenia, suszenia, nawilżania powietrza i ogrzewania. Zastosowanie półproduktów uznanych światowych producentów gwarantuje najwyższą jakość finalnego produktu AeroStar, dedykowanego do obiektów przemysłowych, sportowych, centrów handlowych, kin, basenów oraz hoteli i biurowców.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom rynku, aby móc zapewnić kompleksową obsługę inwestycji w zakresie systemów HVAC zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem:

  • CMC – Klimatyzacja precyzyjna,
  • DADANCO – Belki chłodnicze,
  • FROST – Systemy wody lodowej / rooftopy,
  • VENCO – Systemy oddymiania, wentylatory.

Oferowane przez nas urządzenia są wykonane na bazie komponentów najwyższej jakości o najwyższych parametrach, co potwierdzają certyfikaty, tj. EUROVENT, TUV, CNBOP, zaś zakłady produkcyjne są objęte normami ISO.

Nasz zespół jest złożony z wysokiej klasy specjalistów z szeroką wiedzą i doświadczeniem w branży. Powierzając naszej firmie swoje zlecenie masz gwarancje, że wszystko zostanie rzetelnie wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Idea naszej firmy to realizacja dużych kompleksowych zamówień, ale z równą starannością i profesjonalizmem podchodzimy do zleceń nietypowych starając się zaspokoić indywidualne potrzeby każdego Klienta.  

Celem naszej firmy jest poprawa jakości życia ludzi, która zapewni komfortowe warunki do wypoczynku, pracy i rozrywki. Gwarantujemy Państwu satysfakcję z oferowanych
przez nas produktów, fachowy serwis i konsultacje.