Kanały i kształtki wentylacyjne

Oferujemy elementy niezbędne do wykonywania profesjonalnych instalacji wentylacyjnych. Jedną z podstawowych  pozycji w naszym katalogu produktów są kanały wentylacyjne. Oferujemy kanał prostokątny Spiro. Proponujemy wysokiej klasy kanały wentylacyjne wykonane ze starannie wyselekcjonowanych blach ocynkowanych. Nasze produkty spełniają wszystkie normy i atesty, dzięki czemu z powodzeniem mogą być stosowane we wszelkich inwestycjach.

Wszystkie elementy wentylacyjne – zarówno kanały i przewody wentylacyjne, jak również kształtki do wentylacji produkujemy w oparciu o normy obowiązujące w Polsce i Unii Europejskiej. Posiadany przez nas park maszynowy sprawia, że jesteśmy w stanie produkować elementy wentylacji zgodnie z indywidualnymi potrzebami i wymaganiami Klientów oraz w standardzie z blachy ocynkowanej Z275 ( 275 g/m2) i  minimalnej grubości 0,55 mm. Wykonujemy przewody proste i kształtki wentylacyjne blaszane o przekroju kołowym i prostokątnym. Produkujemy również elementy dachowe o przekroju kołowym i prostokątnym. Zapewniamy przy tym różne wymiary poszczególnych produktów i atrakcyjny – konkurencyjny cennik.

W naszym asortymencie znajdują się  m.in. kolana segmentowe w różnych wymiarach, kolano łukowe symetryczne i asymetryczne, kolano kątowe symetryczne i niesymetryczne, trójniki symetryczne i z redukcją, złączki do rur i kształtek, a także króciec z siatką, króciec okrągły do przewodów i króciec elastyczny kołowy. Uzupełnieniem oferty są elementy i akcesoria do instalacji, takie jak czerpnie i wyrzutnie powietrza, przepustnice, kratki wentylacyjne i okapy wykonane w standardowych i niestandardowych wymiarach na życzenie Klienta.